Безкоштовні доски оголошень Україна

Як розказати про свій бізнес клієнтам, якщо у вас ще немає сайту? Дайте оголошення в інтернеті! Напишіть в оголошенні про свій товар, послуги, про переваги роботи з вами (короткі сроки виконання робіт, якість, ітд), ціни, ваші контакти. На сьогодні найефективнішими дошками оголошень в інтернеті України є наступні.
1.slando.com.ua
2.all-biz
3.freemarket.kiev.ua
4.board.i.ua
5.emarket.ua
6.ukrboard.com.ua
7.http://inforico.com.ua/
8.ukr-biz.net
9.ukrgo.org
10.job.dn.ua
11.vittang.com.ua
12.vsevesti.com
13.board.salle.com.ua
14.ads.chernihiv.info
15.kiev.olx.com.ua
16.board.tut.ua
17.bizmarket.com.ua
18.ogogo.com.ua
19.ukrbbs.com
20.vdalo.com.ua
21.ipag.net.ua
22.irent.com.ua
23.beonline.com.ua
24.doski.ua
25.donga.dp.ua
26.bonline.com.ua
27.jarmarok.com.ua
28.bboard.com.ua
29.mumu.com.ua
30.doneck.avizinfo.com.ua
31.odessaforum.com.ua
32.freetorg.com.ua
33.kompass.ua
34.kharkov.freeads.in.ua


Якщо вашої продукції ще там немає – спішіть реєструватись!

 Підпис у вашій електронній пошті – безкоштовний потужний інструмент реклами! Згадайте, як ви підписуєте свої електронні листи? Знизу під основним повідомленням, як правило, пишуть «З повагою той-то, телефони, адреса сайту»…або взагалі нічого не пишуть…і втрачають потенційних клієнтів!!! Обов’язково в підписі додайте перелік ваших послуг або товарів! Наприклад, мій підпис електронного листа виглядає наступним чином:


Вдалого Вам дня!
Ваш позаштатний маркетолог
(096)143-79-02
www.innovator.in.ua
-розробка і розкрутка сайтів
-дизайн поліграфії, презентації
-логотип і корпоративний стиль
-робота з YouTube

І не забувайте про сучасні технології ! Адже достатньо один раз написати такий підпис в настройках вашої електронної пошти і підпис буде прикріплятись автоматично до кожного вашого листа.

Безкоштовний PR існує! Діліться з людьми своїми знаннями і вміннями безкоштовно! Напишіть статтю в інтернеті на тему, яку добре знаєте: наприклад, якщо ви продаєте сантехнічні труби, розкажіть на спеціалізованому форумі, які бувають типи труб, які плюси і мінуси кожого типу, які особливості їх установки і т.д. Спілкуйтесь з потенційними клієнтами, відповідайте на їхні запитання, давайте їм безкоштовну інформацію. Практика показує, що таке спілкування приносить реальні замовлення, довіру і підвищує рейтинг компанії на конкурентному ринку.
Якщо ви маєте сайт, то зробіть блог і періодично пишіть рекомендації, знімайте відео на цікаву клієнтам тему. В статтях не рекламуйте товар ПРЯМО, а допомагайте клієнтам знайти рішення їхніх проблем…

Сарафанне радіо в бізнесі

Який метод реклами найефективныший? Відповідь – «сарафанне радіо». У нас його ще знають під кодом ББС, «Баба Бабі Сказала». І дійсно, затрати – нульові, треба просто робити якісний продукт і вас відрекомендують другу, знайомому, родичу… і кількість клієнтів зростатиме мало не в геометричній прогресії!
Традиційно люди більше довіряють рекомендаціям рідних і близьких, в середовищі яких найчастіше і передаються різні чутки по так званому "сарафанному радіо". Саме тому чутки є важливим інструментом для просування вашого бренду, позитивної інформації про компанію, продукт. Важливий момент – завоювати довіру і прихильність перших клієнтів! Якість і сервіс тут грають вирішальну роль!

Как продать товар клиенту

Эффективная презентация товара основана на потребностях конкретного покупателя
Почему люди совершают покупки? Невозможно перечислить все мотивы, поэтому остановимся на пяти наиболее распространенных:

  • выгода
  • безопасность
  • престиж
  • комфорт
  • желание

Знакомясь с клиентом, обязательно поймите, какие из них имеют для него наибольшее значение. Хотя подчас люди не отдают себе отчета, в чем состоит истинный мотив покупки...